in

Sexi kráska Pamela Anderson oslavuje 54. narodeniny! Čo ste o nej možno nevedeli…

Mladšie ročníky budú možno pri mene Pamela Anderson tápať, ale ak ste niekedy počuli o seriáli Pobrežná hliadka, okrem chlpatej hrudi Davida Hasselhoffa sa v mysli okamžite vynoria aj spomalené zábery na sexi blondínku so záchranným plavákom v ruke

A tou nie je nik iný ako Pamela Anderson, ktorá sa preslávila najmä úlohu CJ Parker v spomínanom seriály. Keď si spomenieme na tieto scénky na Kalifornských rozhorúčených plážach, kto by povedal, že dnes táto herečka, modelka a producentka oslavuje neuveriteľných 54 rokov!

Čo ste možno o Pamele nevedeli a ako vyzerá tento sex symbol 90-tych rokov v súčasnosti?

Foto: Pixabay

1. Má európskych predkov

Pradedo Pamely Anderson bol Fín a jeho priezvisko bolo pôvodne Hyytiainen. Neskôr si ho však zmenil na Anderson. Jej stará mama mala taktiež fínsky pôvod.

2. Objavili ju vďaka futbalovému zápasu

Keď Pamela v roku 1989 sledovala z tribúny zápas v americkom futbale, kameraman ju zabral do záberu, a tak sa jej tvár objavila na veľkoplošnej obrazovke. Na sebe mala vtedy tričko firmy Labatt (belgický pivovar -pozn. red.), ktorá jej vzápätí ponúkla účinkovanie v reklame na pivo. Postupne prvé fotografie pre pánske časopisy či úlohy v seriáloch nenechali na seba dlho čakať.

Foto: Nylon

3. Videonahrávka s pikantným obsahom. V hlavných úlohách: Pamela Anderson a Tommy Lee

V roku 1995 sa na verejnosť dostal ukradnutý videozáznam, na ktorom si užívala sexuálne radovánky s jej vtedajším manželom Tommym Lee (bubeník kapely Motley Crue-pozn.red.). Video sa stalo doslova hitom a po uvedení do oficiálnej videodistribúcie zarobilo len za 12 mesiacov približne 77 miliónov dolárov. Údajne na ňom zarobili  balík aj hlavní aktéri. Takéto tvrdenia však Pamela Anderson odmieta.

 

4. V detstve bola vraj sexuálne zneužívaná

V roku 2014 na Medzinárodnom filmovom festivale v Cannes Pamela Anderson vyhlásila, že bola v detstve sexuálne zneužívaná. Zneužívať ju mala jej opatrovateľka, keď mala 6-10 rokov. Okrem toho prezradila, že ju vo veku 12 rokov znásilnil 25-ročný mladík.

Pamela s 5-tym manželom Danom Hayhurstonom
Foto: Instagram/pamanderson2020

5. Päťkrát vydatá

Prvýkrát sa vydala v roku 1995 za rockera Tommy Lee-ho. Vzali sa len po štvordňovej známosti. Dôvod ich rozchodu bolo násilnícke správanie manžela.
Ďalší rocker, s ktorým  to dala dokopy bol Kid Rock. Manželstvo vydržalo jeden rok. Dvakrát vstúpila do tej istej rieky s Rickom Salomonom, pokrovým hráčom. V oboch prípadoch na rok.

Ďalší svadobný obrad si dopriala s filmovým producentom, pôvodne kaderníkom Jonom Petersom. Zaňho bola vydatá len dvanásť dní. A zatiaľ posledným manželom je bodyguard Dan Hayhurst (na fotke). Vzali sa v roku 2020. Vydrží im to?

6. Je veľkou zástankyňou práv zvierat

V roku 2006 sa zapojila do kampane proti výrobe odevov z pravej kožušiny. Protestovala spôsobom, ktorý je jej blízky – pózovala nahá v obchode módnej návrhárky Stelly McCartney v Londýne. Okrem ďalších aktivít napísala v roku 2015 žiadosť ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi, aby blokoval loď prevážajúcu veľrybie mäso cez ruské vody.

Foto: itv

7. A ako vyzerá Pamela Anderson dnes?

Červené plavky by jej veru sekli aj v 54-ke. Pekné narodeniny prajeme 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Načítava sa...

0

Walkman oslavuje! Vedia podaktorí vôbec, čo to je?

Potlač na vlasoch? Raz možno bude hitom