in

Ženu prilepili lepiacou páskou k sedadlu! Chcela počas letu otvoriť dvere lietadla

Nie všetci radi cestujú lietadlom. Zatiaľ čo jeden si let užíva a teší za z pohľadu cez okienko, človek sediaci vedľa neho môže pociťovať najhoršie chvíle života plné úzkosti, nevoľnosti, strachu a doslova počíta sekundy kým bude po všetkom, a jeho nohy sa opäť dotknú zeme. No čo ak sa jeden zo spolucestujúcich psychický zrúti a rozhodne sa v polke letu vystúpiť? 

Počas incidentu, ktorý sa udial v utorok 6. júla na linke Amerických Aerolínii letu 1774 z texaského Dallasu do Charlotte v Severnej Karolíne, pasažierka s údajnými psychickým problémami sa snažila otvoriť dvere v prednej časti lietadla a to v čase, keď sa už nachádzalo vo vzduchu. Žena dokonca zaútočila na stevardov, snažila sa ich hrýzť, škrabať a vykrikovala, že potrebuje „odísť z tohto lietadla“.

Po akcii pochopiteľne nasledovala reakcia a nezvládnuteľnú pasažierku posádka zložila na zem a prelepila jej ústa.

Na videu, ktoré sa pôvodne objavilo na sociálnej sieti TikTok je vidieť ženu prilepenú k sedadlu pomocou striebornej izolačnej pásky, ktorou má taktiež prelepené ústa. To jej ale úplne nezabránilo sa vokálne prejaviť a je ju počuť ako kričí na vystupujúcich pasažierov prechádzajúcich okolo nej: „Vy, vy, vy! Ľudia!“,  zatiaľ čo letušky sa s nimi lúčia pokojným prikývnutím.

Po zverejnení videozáznamu si posádka letu za neortodoxné riešenie situácie vyslúžila kritiku verejnosti no Americké Aerolinie si za zásahom ich personálu stoja. Hovorca spoločnosti sa vyjadril: „Tlieskame našej posádke za ich profesionalitu a promptné jednanie pri ochrane osôb na palube“.

Ako by ste sa zachovali, ak by ste sa ocitli v takejto situácii?

Zdroj: TikTok, nypost

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Načítava sa...

0

6-ročné dievčatko šokovalo pred rokmi svet svojim hrozivým hlasom. Ako znie teraz?

Toto kultové dielo pozná snáď každý. Vedeli ste však, že…