Foto: twitter @jerm_cohen
in

Romantika z karantény. Aj takto sa dá randiť počas pandémie

Amorov šíp nás niekedy zasiahne bez ohľadu na to, čo sa okolo nás aktuálne deje. Newyorčana Jeremyho Cohena zasiahol počas pobytu v domácej izolácii pre pandémiu koronavírusu. Stačil jeden pohľad z okna, aby sa naštartoval sled neuveriteľne bláznivých udalostí, ktoré jeho hlavný aktér uverejnil na sociálnej sieti TikTok.

Ako na to?

Fotograf Jeremy si počas dlhých dní vo svojom brooklynsom byte krátil tak, že fotografoval ľudí na okolitých balkónoch. Počas tejto aktivity uvidel na streche susedného domu tancujúcu dievčinu. Jej kreácie ho na toľko uchvátili, že vyšiel na balkón a zamával jej. „Karanténna kráska“, ako ju nazval mu odkývala a vtedy si uvedomil, že musí urobiť ďalší krok.

Mladý muž napísal na papier svoje telefónne číslo a prilepil ho na drón. S odkazom preletel na rovno do náruče tajomnej susedky. Jeremyho plán zafungoval, keďže do hodiny od nej dostal SMSku, v ktorej stálo: „Ahoooj tu dievča zo strechy!“.

Mladý muž sa vo videu vyjadril, že za normálnych okolností je preňho flirtovanie skľučujúca záležitosť, ale keďže to bol už týždeň, čo bol v karanténe, pochopiteľne túžil po sociálnom kontakte.

Vynašiel sa

Čerstvo zoznámení susedia si síce vymenili len niekoľko správ, no Jeremy sa rozhodol túto sociálnu interakciu ozvláštniť niečím ďalším. Dievča pozval na večeru. Odpoveď bola kladná, ale vo vzduchu visela jedna dosť podstatná otázka…ako na to? Všetky reštaurácie v meste sú pre oficiálne nariadenie zatvorené. Okrem toho sa nemôžu posadiť za spoločný stôl, nakoľko by mohli jeden druhého vystaviť potencionálnemu riziku.

Jeremy mal aj na túto situáciu originálne riešenie. Spojil sa so spolubývajúcou „Karanténnej krásky“, ktorá mu pomohla pripraviť organicky ohrievateľný pokrm a naservírovať ho na malom stolíku na streche ich domu. Mladík si zatiaľ na balkóne pripravil svoju porciu. Keď nadišiel čas večere, dievča od vedľa sa objavilo na dohodnutom mieste a Jeremy jej cez ulicu zložil kompliment: „Si kráááásna.“
Obaja si sadli za stolíky, zapli videohovor, štrngli si vínom cez obrazovku smartfónov a pustili sa do jedla.

Ďalší šialený krok

Všetko išlo podľa plánu, obaja si náramne večer užili, a tak sa pochopiteľne dalo čakať, že Newyorčan bude chcieť ich vzťah posunúť o level vyššie. Torri Cignarellovú – eventuálne mu prezradila svoje meno – pozval na skutočné rande! Fotograf z Brooklynu mal totiž v zálohe ešte jeden plán, ktorý bol doposiaľ jeho najodvážnejší.

Aby bolo po hygienickej stránke všetko OK, dokotúľal sa pred dvere jej domu v nafukovacej plastovej bubline. A ako pravý džentlmen si so sebou dokonca priniesol kyticu kvetov, akurát to trochu nedomyslel. Bol s nimi predsa uzavretý v plastovej guli, a tak si ich musel nechať pre seba. Keď ho Torri zbadala, automaticky sa pustila do smiechu. Nie je vôbec bežnou praxou, že sa na rande chlapec za dievčaťom dokotúľa.

Párik sa vybral na prechádzku, počas ktorej sa mohli porozprávať z blízkej vzdialenosti. To však netrvalo dlho a po niekoľkých minútach sa pri nich pristavil policajný voz. Možno si spočiatku mysleli, že majú problém, ale nebolo tomu tak. Ukázalo sa, že partia policajtov Jeremyho spoznala, keďže jeho príbeh bol natoľko virálny, že sa dostal až do televízie. Uniformovaní muži mali len jednoduchú prosbičku – či si s nimi môžu spraviť selfie.

„Bolo to prvý krát, čo som videl niekoho tancovať na streche. Stále tancovala a mňa to ťahalo k jej energii. Ak nám to spolu nevyjde, čo je tiež možné, som si istý, že si nejakým spôsobom zostaneme blízky, pretože je skrátka super pohoďáčka“.

15 minút slávy využije na dobročinnosť

Potom ako sa jeho celý príbeh stal virálnym, Jeremy Cohen uverejnil tweet, v ktorom nabáda svojich sledovateľov, aby darovali peniaze na charity ako Help Main Street! Či Feeding Amerika, ktoré bojujú proti pandémii COVID-19. V ďalšom tweete sa vyjadril, že chce svoju nafukovaciu bublinu vydražiť a peňažný výťažok podarovať zdravotníckym pracovníkom.
Tweet:


Ľudia nezabúdajte, šírte lásku, nie vírus 🙂

Zdroj: TikTok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Načítava sa...

0

Pes za volantom? Takúto výhovorku policajná hliadka ešte nepočula

Muž predstieral smrť. Chcel obísť opatrenia pre koronavírus