ilustračné foto: unsplash
in

Muž priniesol domov ľudskú končatinu. Akú požiadavku mal od manželky?

Rukou hlavného “hrdinu“ tohto príbehu, by ste si veru potriasť nechceli. Viete si predstaviť, že vám partner domov prinesie časť ľudskej končatiny?

Presne to urobil 32-ročný Ind menom Sanjay. PS: Kde sú tie časy, kedy muži nosili manželkám  kytice..?

Aby toho ale nebolo málo,  ruku pokojne podal šokovanej manželke a chcel po nej, aby ju pripravila na večeru. Tu možno viacerým z vás prebleskne mysľou známy výjav, kedy mladomanželia v šťastnom opojení vyslovia tú osudnú vetu „v dobrom aj v zlom.“ Na čo chtiac či nechtiac žena využila originálny únikový manéver a – omdlela. Ruku na to, že toto môže byť v niektorých prípadoch naozaj vhodným únikom pred realitou. Ale tá si nás napokon, vždy počká.

Keď sa Sanjayova manželka prebrala, nastal ďalší šok. To, čo uvidela ako prvé bol Sanjay, ktorý časť končatiny pripravoval na varenie. Žena vybehla z domu, manžela v ňom zamkla a zavolala políciu. Strážcovia zákona potvrdili, že v dome našli časť ľudských pozostatkov, a tak obvineného zadržali. Počas vyšetrovania zistili, že má problémy s alkoholom, nedávno fyzicky napadol aj svojho otca a jeho duševné zdravie je nalomené.

Ale teraz k otázke, kde sa  v deji zobrala tá ruka? 

Romantické predstavy o malebných brehoch rieky Ganga má len málokto. Ak sa ale predsa len vyplavujú v niekoho mysli, tak vedzte, že s nimi tam pláva aj všetko, čo by nemalo. Rieka trpí znečistením z odpadových vôd, ktoré tam bez prečistenia vypúšťajú desiatky miest, ľudia v rieke perú prádlo, fabriky do nej vypúšťajú chemický odpad a pozostalí pália a pochovávajú telá mŕtvych. Polícia tak predpokladá, že Sanjay ľudskú končatinu objavil práve na brehoch rieky Ganga.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Načítava sa...

0

Burina na záhrade? Inšpirujte sa malým Japoncom, neuveríte ako s ňou zatočil!