foto: facebook/unsplash
in

Ako udržať dieťa v karanténe? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

Poznáte to, deti… Ťažko je ich niekedy udržať na jednom mieste a to najmä v čase, keď to najviac treba. Ako napríklad v aktuálnom období, keď je už v mnohých krajinách nariadená domáca izolácia ako preventívne opatrenie pred koronavírusom.

I keď má toto opatrenie svoje opodstatnenie, je prirodzené, že sa neznáša ľahko…a o to zložitejšie je to v prípade, keď máte v domácnosti deti.

Aj istý Filipínec sa snažil udržať svojho syna  čo najviac v domácom prostredí. Ten však jeho príkazy ignoroval, a tak otec vymyslel naozaj originálne riešenie. Vzal do rúk nožnice a chlapca ostrihal na plešato!  Poznáte ten účes, ktorý príroda nadelila mnohým mužom, keď na temene hlavy nič nie je a po bokoch zostáva ešte nejaký ten symbolický vlas. No a takto nejako dopadol aj mladý Filipínec, ktorý teraz vyzerá ako starý Filipínec.

Foto: facebook

Treba uznať, že tento radikálny krok od jeho otca je zároveň komickým a praktickým riešením. Samotný chlapec sa však nesmeje. Na fotografiách vidieť jeho uplakaný výraz, pričom po jeho boku sa hrdí usmiaty otec. 

A ako to už býva, príležitosť si nenechala ujsť ani staršia sestra.  Tá totiž fotku na sociálnych sieťach zverejnila a podelila sa o príbeh s desiatkami tisíc ľudí, ktorí na príspevok reagovali.

Čo je ale podstatné, chlapec sa už toľko nepreháňa po uliciach a pred covidom-19, alebo skôr pred hanbou sa drží radšej v domácom prostredí. Čo hovoríte na takéto “preventívne opatrenie“ vy?

Zdroj: odditycentral.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Načítava sa...

0

Posvätený antibakteriálny gél. Argentínsky pastor premenil bohoslužbu na teleshoping

Pes za volantom? Takúto výhovorku policajná hliadka ešte nepočula