in ,

6-ročné dievčatko šokovalo pred rokmi svet svojim hrozivým hlasom. Ako znie teraz?

Možno si pamätáte na 6-ročné dievčatko Aaralyn O´Neill, ktoré v roku 2013 svet zaujalo svojim desivým spevom v súťaži The America´s Got Talent.

Malá slečna vyšla na pódium v rozkošných bodkovaných šatočkách a svojim milým hláskom odpovedala na otázky poroty. Vtom všetci stíchli a čakali na ľúbeznú pesničku v podaní tejto malej princezny a jej staršieho brata Izzyho, ktorý ju sprevádzal za bicími. Keď však Aaaralyn začala spievať, porota aj publikum zostali šokovaní.

Z dievčatka začal vychádzať hrozivý spev nazývaný Groowl a s bratom predviedli originálne Death Metalové vystúpenie. Keď sa porota po skladbe s názvom Zombie Skin spamätala, dvojicu nechali postúpiť do ďalšieho kola, kde predviedli podobnú metalovú šou.

Čo je so súrodencami a ich kapelou Murp v súčasnosti? Zostali verní Death Metalu? Veruže áno. A okrem toho, že vyrástli, tak ešte trošku pritvrdili.

I keď by možno niekto čakal, že po rokoch “vrieskania“ človek príde o hlas, stal sa úplný opak. Vo videu, kde kapela predviedla skladbu Punk Pixie, možno počuť, že Aaralyn sa v prejave posunula vpred. Roky tréningu jej dovolili spievať hlboké hrdelné tóny s ľahkosťou a je z nej plnohodnotná death metalová speváčka.

Zdroj: loudwire.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Načítava sa...

0

Číra radosť! Aj váš miláčik sa dokáže takto tešiť?

Ženu prilepili lepiacou páskou k sedadlu! Chcela počas letu otvoriť dvere lietadla